
Тепловизор ThermEye Cyclops CP350
52 000 ₴
- Готово к отправке
- Код: СР350
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Тепловизор ThermEye Cyclops CP350»
Тепловізор ThermEye Cyclops 350 - найкраще поєднання ціни та якості
ThermEye Cyclops 350 - високотехнологічне, універсальне обладнання для тепловізійного спостереження. Компактний прилад відмінно "бачить" цілі в різних умовах.
Перешкодою не стануть:
- спека або мороз - діапазон робочих температур від -20 до +55 градусів Цельсія;
- атмосферні явища - дощ, снігопад або густий туман;
- інші перешкоди - не надто щільні чагарники і листя дерев, трава, очерет, димова завіса.
Монокуляр може використовуватися як у нічний час, так і при денному світлі.
Купити ThermEye Cyclops 350, ціна якого буде найбільш конкурентоспроможною, ви зможете, відвідавши інтернет-магазин OPTICS-PRO. У нас відмінний вибір професійного обладнання для спостереження від кращих світових брендів.
Особливості ТермАй Циклоп 350
Ця модель являє собою компактний монокуляр із габаритами 67×63×190 мм і вагою 550 грамів. Такі параметри дають змогу без проблем помістити пристрій у невеликій сумці та рюкзаку, щоб узяти його із собою куди завгодно.
Основною відмінною рисою приладу є ідеальне співвідношення ціни та якості. Це дуже технологічний пристрій, який завдяки вражаючим можливостям може з легкістю скласти конкуренцію дорожчим преміальним монокулярам.
Корпус тепловізора виготовлено зі стійких до ударів полімерних матеріалів. Він здатний убезпечити пристрій від різного роду механічних пошкоджень (падіння на тверду поверхню, удари тощо). Як уже було сказано вище, приладом можна без проблем користуватися при атмосферних опадах. Це можливо завдяки класу вологозахисту IP67. Крім того, монокуляр здатний витримати короткострокове падіння у воду (глибина до 1 метра).
Живлення тепловізора здійснюється від літій-іонних елементів. Повного заряду останніх вистачає максимум на 12 годин безперебійної роботи. За необхідності в польових умовах можливе під'єднання Powerbank
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ThermTec |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.55 кг |
| Высота | 63 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Длина | 190 мм |
| Защита оборудования от воды и пыли IP | IP67 |
| Максимальная рабочая температура | 55 град. |
| Максимальное рабочее расстояние | 2600 м |
| Максимальный спектральный диапазон | 14 мкм |
| Минимальная рабочая температура | -20 град. |
| Минимальный спектральный диапазон | 8 мкм |
| Монитор | OLED |
| Напряжение | 5 В |
| Питание | Аккумулятор |
| Размер монитора | 0.39 дюйм |
| Разрешение экрана | 1024×768 (XGA) |
| Угол обзора по вертикали | 4 град. |
| Угол обзора по горизонтали | 5.3 град. |
| Ширина | 67 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Белый |
- Цена: 52 000 ₴










