Подарок
-5%

Тепловизор GUIDE TA621 640x480px 25mm, тактический тепловизор, до 2400м
106 480 ₴
101 480 ₴
- В наличии
- Код: TA621
+380 (96) 991-96-05
менеджервозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 1 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Тепловизор GUIDE TA621 640x480px 25mm, тактический тепловизор, до 2400м»
Guide TA621 — це висококласний тепловізійний прилад високої чіткості з ширококутним 25-мм об'єктивом, яка призначена для встановлення на денний оптичний приціл. Модель вирізняється сучасною 12µm матрицею роздільною здатністю 640x480 пікселів з показником NETD ≤40 мК. Максимальна дальність виявлення джерел тепла досягає 2400 метрів. Пристрій отримав вдосконалену систему живлення, яка підтримує розповсюджені акумулятори 18650.
Конструктивні особливості:
- Кільце фокусування на об'єктиві
- Кріплення на штатив стандарту UNC 1/4-20
- Ударостійкий металевий корпус
Технічні характеристики:
- Винос вихідної зіниці: 20 мм
- Сенсор: неохолоджувана VOx матриця 640 х 480 px (12 µm, 50 Гц)
- Спектральний діапазон: 8 μm - 14 μm
- Температурна чутливість: ≤ 40 мк (при 25 °C)
- Об'єктив: 25 мм, F1.0
- Кутове поле зору: 17.5° x 13.1° (гор. x верт.)
- Оптичне збільшення: 1x
- Цифровий зум: 1x, 2x, 4x, 8x
- Дисплей: 0.5" AMOLED (800 x 600 px)
- Палітри кольорів: White Hot, Black Hot, Red Hot, Iron Red, Blue Hot, Green Hot
- Тип живлення: 18650 x1 (без захисту)
- Робоча температура: -30/+50 °C
- Час роботи: до 7 годин
- Захист: IP67
- Стійкість до віддачі: 500 G (250 G черги)
- Інтерфейси: LEMO (PAL, 50 Гц), Bluetooth
Комплектація:
- Тепловізор з кільцем
- Акумулятор 18650, 2200mAh (1 шт.)
- Зарядний пристрій на 2 акумулятори
- Кабель зарядний USB Type-C
- Кабель LEMO/USB
- Наочник
- М'який чохол
- Інструкція
Габарити:
- Розміри тепловізора: 152 x 80 x 59 мм
- Вага тепловізора: 470 г (518 г з акумулятором)
- Розміри упаковки: 263 х 137 х 132 мм
- Вага упаковки: 1.6 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Guide |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.47 г |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Зелёный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 152 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Высота | 59 мм |
| Основные атрибуты | |
| Минимальный спектральный диапазон | 8 мкм |
| Максимальный спектральный диапазон | 14 мкм |
| Угол обзора по горизонтали | 17.5 град. |
| Угол обзора по вертикали | 13.1 град. |
| Максимальное рабочее расстояние | 2400 м |
| Монитор | AMOLED |
| Размер монитора | 0.39 дюйм |
| Разрешение экрана | 1024×768 |
| Защита оборудования от воды и пыли IP | IP67 |
| Питание | Батарейки аккумуляторного типа |
| Напряжение | 5 В |
| Минимальная рабочая температура | -30 град. |
| Максимальная рабочая температура | 55 град. |
Информация для заказа
- Цена: 101 480 ₴










