
Тепловизор, тепловизионный прибор GUIDE TA451 384x288px 50mm, до 3000м
88 000 ₴
83 000 ₴
- В наличии
- Код: TA451
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Тепловизор, тепловизионный прибор GUIDE TA451 384x288px 50mm, до 3000м»
Guide TA451 — модифікований тепловізійний прилад високої дальності дії з потужним 50-мм об'єктивом та середнім кутом огляду. Максимальна дистанція виявлення джерел тепла досягає 3000 метрів. Модель отримала ряд важливих покращень, які забезпечують високі експлуатаційні показники. Відтепер тепловізор працює від розповсюджених акумуляторів 18650. Покращена 17µm матриця роздільною здатністю 384x288 пікселів стала чутливішою: показник NETD було знижено з 50 до 40 мК. Програмне забезпечення отримало додаткові колірні палітри з високим ступенем контрастності.
Конструктивні особливості:
- Кільце фокусування на об'єктиві
- Кріплення на штатив стандарту UNC 1/4-20
- Ударостійкий металевий корпус
Виявлення / розпізнавання:
- Автомобіль (2.3 м х 2.3 м): 3000 м / 1400 м
- Людина (1.8 м x 0.5 м): 1400 м / 700 м
- Олень (1.5 м х 0.5 м): 1180 м / 590 м
- Кабан (0.9 м х 0.7 м): 880 м / 450 м
Технічні характеристики:
- Сенсор: неохолоджувана VOx матриця 384 х 288 px (17 µm, 50 Гц)
- Спектральний діапазон: 8 μm - 14 μm
- Температурна чутливість: ≤ 40 мк (при 25 °C)
- Об'єктив: 50 мм, F1.2
- Кутове поле зору: 7.5° x 5.6° (гор. x верт.)
- Оптичне збільшення: 1x
- Цифровий зум: 1x, 2x, 4x
- Дисплей: 0.39" AMOLED (1024 x 768 px)
- Палітри кольорів: White Hot, Black Hot, Red Hot, Iron Red, Blue Hot, Green Hot
- Тип живлення: 18650 x1 (без захисту)
- Робоча температура: -30/+50 °C
- Час роботи: до 7 годин
- Захист: IP67
- Стійкість до віддачі: 500 G (250 G черги)
- Інтерфейси: LEMO (PAL, 50 Гц), Bluetooth
Комплектація:
- Тепловізор з кільцем
- Акумулятор 18650, 2200mAh (1 шт.)
- Зарядний пристрій на 2 акумулятори
- Кабель зарядний USB Type-C
- Кабель LEMO/USB
- Наочник
- М'який чохол
- Інструкція
Габарити:
- Розміри тепловізора: 179 x 80 x 61 мм
- Вага тепловізора: 541 г (587 г з акумулятором)
- Розміри упаковки: 263 х 137 х 132 мм
- Вага упаковки: 1.7 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Guide |
| Страна производитель | Китай |
| Минимальный спектральный диапазон | 8 мкм |
| Максимальный спектральный диапазон | 14 мкм |
| Угол обзора по горизонтали | 7.5 град. |
| Угол обзора по вертикали | 5.6 град. |
| Максимальное рабочее расстояние | 3000 м |
| Монитор | AMOLED |
| Размер монитора | 0.39 дюйм |
| Разрешение экрана | 1024×768 (XGA) |
| Защита оборудования от воды и пыли IP | IP67 |
| Питание | Батарейки аккумуляторного типа |
| Напряжение | 5 В |
| Минимальная рабочая температура | -30 град. |
| Максимальная рабочая температура | 50 град. |
| Длина | 179 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Высота | 61 мм |
| Вес | 0.541 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
- Цена: 83 000 ₴










