Подарок
-30%

Бінокль KONUS TORNADO 7x50, морской тактический
9 999 ₴
6 999 ₴
- В наличии
- Код: Konus T 7x50
+380 (96) 991-96-05
менеджервозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 1 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Бінокль KONUS TORNADO 7x50, морской тактический»
KONUS Tornado 7x50 – морський тактичний бінокль з фіксованою кратністю 7х і великим діаметром об'єктива (50 мм). Придатний для використання в екстремальних умовах, навіть при нестачі зовнішнього освітлення, він формує досить «соковиту» і контрастну картину. Має вбудований компас з підсвічуванням і далекомірну сітку для візуального визначення розмірів і відстаней. Підсвічування живиться від стандартних міні-батарейок LR44 («таблеток»).
Технічні характеристики:
- Збільшення: 7x
- Діаметр об'єктива: 50 мм
- Поле зору на 1000 м: 132 м
- Кутове поле зору: 7.5º
- Мінімальна дистанція фокусування: 7 м
- Корекція діоптрій: +5/-5
- Діаметр вихідної зіниці: 7.1 мм
- Віддалення вихідної зіниці: 18 мм
- Фактор сутінків: 18.7
- Світлосила: 50.4
Конструктивні особливості:
- Оптичний дизайн: Porro
- Призми: BaK-4
- Просвітлення: багатошарове (Multi-Coated)
- Фокусування: роздільне
- Регулювання міжзіничної відстані: 56-74 мм
- Наочники: типу Fold Down, що складаються
- Корпус: полікарбонат/метал з протиковзким гумовим покриттям
- Азотне наповнення (Nitrogen filled)
- Водонепроникний (Waterproof)
- Сітка далекоміра
- Компас з підсвічуванням
- Кріплення на штатив
Габарити:
- Розміри бінокля: 205 x 145 x 70 мм
- Вага бінокля: 890 г
- Розміри упаковки: 228 x 200 x 105 мм
- Вага упаковки: 1290 г
Комплектація:
- Бінокль
- Нашийний ремінець
- М'який чохол з ремінцем
- Здвоєні кришки на окуляри
- Кришки на об'єктив (на ремінцях, не відстібаються)
- Серветка для оптики
- Батарейки типу LR43 (2 шт.)
- Інструкція
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KONUS |
| Страна производитель | Италия |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бинокль |
| Назначение | Морской |
| Тип кратности | Фиксированная |
| Минимальная кратность | 7 х |
| Максимальная кратность | 7 х |
| Фокусное расстояние | 700 мм |
| Диаметр объектива | 50 мм |
| Материал корпуса | Прорезиненный металл |
| Цвет | Черный |
| Водостойкость | Да |
| Длина | 205 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Высота | 70 мм |
| Вес | 0.89 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
Информация для заказа
- Цена: 6 999 ₴






