
Тепловизор монокуляр Dahua Technology TPC-M40-B19-G
35 000 ₴
- В наличии
- Код: M40-B19
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Тепловизор монокуляр Dahua Technology TPC-M40-B19-G»
Тепловізійний монокуляр DAHUA-PIXFRA DHI-TPC-M40 (DHI-TPC-M40-B19-G) створює чітке теплове зображення з високою частотою кадрів, забезпечуючи бездоганне бачення цілей, які біжать, і транспортних засобів, що рухаються. Розроблений для підвищення цілодобової ситуаційної обізнаності, M40 може виявляти людей, тварин і об'єкти в повній темряві, серпанку або за яскравого світла, забезпечуючи професіоналів правоохоронних органів, мисливців і любителів активного відпочинку надійним тепловізійним зображенням у складних умовах.
Особливості
- Неохолоджуваний VOx датчик 400х300, 17 μm.
- Чутливість NETD ≤35 mK@f/1.0.
- Об'єктив 19 мм F1.0.
- Дальність виявлення 650 м.
- Наднизьке енергоспоживання.
- Виявлення пожежі та сигналізація.
- Підключення до мобільного застосунку через Wi-Fi.
- Підключається до зовнішнього дисплея через порт CVBS.
- Забезпечує лазер для прицілювання.
- Розраховує відстань за допомогою відеоаналізу.
- Легкий і портативний.
- Ступінь захисту IP67.
Специфікація
Теплові характеристики
Тип детектора неохолоджуваний оксид ванадію у фокальній площині
Ефективні пікселі 400 (H) × 300 (V)
Крок пікселів 17 мкм
Спектральний діапазон 8 мкм-14 мкм
Чутливість (NETD) ≤35 mK@f/1.0
Апертура F1.0
Фокусна відстань 19 мм
Поле зору H: 20.4°; V: 15.3°
Керування фокусом Фіксований фокус
Близькофокусна відстань 5.8 м
Дальність виявлення 650 м
Тепловий цифровий зум 4 рівні
Колірні палітри 4 (біла гаряча; тривожна; чорна гаряча; залізно-червона)
Дисплей
Стиснення відео H.265
Частота кадрів 50 Гц
Розміри екрана дисплея 0.4 дюйма
Роздільна здатність 1280 (H) × 960 (V)
Функції
Зберігання даних Карта пам'яті Micro SD (макс. 256 G)
Лазерне наведення 180 м, клас 2 (IEC 60825-1)
Зумер Так
Інтелектуальні функції
Виявлення пожежі Так
Відстеження холодних/гарячих точок Так
Порти
Аналоговий вихід 1 × CVBS вихід
Точка доступу Wi-Fi Так
USB Micro USB
Живлення
Джерело живлення 5 В постійного струму, 0.5 А або вбудований акумулятор
Індикація ємності акумулятора Так
Споживана потужність <2.2 Вт
Час роботи від акумулятора >5 год (точка доступу Wi-Fi вимкнена, @25°C)
Час заряджання <3 год
Навколишнє середовище
Робоча температура від -20 °C до +55 °C
Робоча вологість ≤90%
Температура зберігання -20 °C до +60 °C
Фізичні характеристики
Захист IP67
Розміри 187.5 × 66.5 × 68.5 мм
Вага 450 г
Встановлення Ручне; на штативі
Адаптер живлення в комплекті
Об'єктив у комплекті
Кронштейн опціонально
Висота випробування на падіння 2 м
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua Technology |
| Страна производитель | Китай |
| Минимальный спектральный диапазон | 8 мкм |
| Максимальный спектральный диапазон | 14 мкм |
| Угол обзора по горизонтали | 20.4 град. |
| Угол обзора по вертикали | 15.3 град. |
| Максимальное рабочее расстояние | 2000 м |
| Размер монитора | 0.4 дюйм |
| Разрешение экрана | 1280×960 |
| Защита оборудования от воды и пыли IP | IP67 |
| Питание | Аккумулятор |
| Напряжение | 5 В |
| Минимальная рабочая температура | -20 град. |
| Максимальная рабочая температура | 55 град. |
| Длина | 187 мм |
| Ширина | 69 мм |
| Высота | 67 мм |
| Вес | 0.45 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
- Цена: 35 000 ₴





