Знижка для ЗСУПодарунок

Тепловізійний монокуляр NVECTECH PATRIOT 2 L19 (19 мм) із Wi-Fi, компасом, AMOLED-екраном, IP67
57 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: P2L19
+380 (96) 991-96-05
менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 1 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Тепловізійний монокуляр NVECTECH PATRIOT 2 L19 (19 мм) із Wi-Fi, компасом, AMOLED-екраном, IP67»
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NVECTECH |
| Країна виробник | Україна |
| Мінімальний спектральний діапазон | 8 мкм |
| Максимальний спектральний діапазон | 14 мкм |
| Кут огляду по горизонталі | 13.8 град. |
| Кут огляду по вертикалі | 10.4 град. |
| Максимальна робоча відстань | 1200 м |
| Монітор | AMOLED |
| Розмір монітора | 0.4 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1024×768 (XGA) |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Живлення | Акумулятор |
| Додаткове джерело живлення | Акумулятор, Мережа 220В |
| Напруга | 5 В |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 63 мм |
| Висота | 67 мм |
| Вага | 0.47 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 57 000 ₴





