Подарунок
-20%

Тепловізійний монокуляр GUIDE TrackIR Pro (25 мм, 640×480 px) тактичний, водостійкий, чорний, 0,498
56 000 ₴
45 000 ₴
- В наявності
- Код: IR25 Pro
+380 (96) 991-96-05
менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 1 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Тепловізійний монокуляр GUIDE TrackIR Pro (25 мм, 640×480 px) тактичний, водостійкий, чорний, 0,498»
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Guide |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальний спектральний діапазон | 8 мкм |
| Максимальний спектральний діапазон | 14 мкм |
| Кут огляду по горизонталі | 17.5 град. |
| Кут огляду по вертикалі | 13.1 град. |
| Максимальна робоча відстань | 2400 м |
| Монітор | LCOS |
| Розмір монітора | 0.4 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1280×960 |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP66 |
| Живлення | Акумулятор |
| Додаткове джерело живлення | Акумулятор, Мережа 220В |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Довжина | 192 мм |
| Ширина | 71 мм |
| Висота | 65 мм |
| Вага | 0.498 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 000 ₴








