-15%

Тепловізор Pulsar Telos LRF XQ35, 384×288, дальність 1300 м, збільшення 3–12×, дальномір
130 000 ₴
110 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: XQ35 LRF TL
+380 (96) 991-96-05
менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PULSAR |
| Країна виробник | Литва |
| Мінімальний спектральний діапазон | 8 мкм |
| Максимальний спектральний діапазон | 14 мкм |
| Кут огляду по горизонталі | 10.7 град. |
| Кут огляду по вертикалі | 8 град. |
| Максимальна робоча відстань | 3000 м |
| Монітор | AMOLED |
| Розмір монітора | 0.4 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1024×768 (XGA) |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Довжина | 224 мм |
| Ширина | 67 мм |
| Висота | 87 мм |
| Вага | 0.63 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 110 000 ₴



